STS i Fortuna – najlepsze polskie firmy bukmacherskie

Nie ma w Twoim przypadku żadnych barier, by zarejestrować się w legalnych podmiotach hazardowych? Masz bowiem nie tylko sporo wiedzy na tematy stricte sportowe, ale dodatkowo odpowiedni wiek (założenie konta jest dostępne w świetle polskiego prawa tylko dla osób pełnoletnich)? Teraz bardziej zastanawiasz się nad tym, jakie podmioty hazardowe wybrać? Bardzo polecane są Fortuna i STS. Sprawdź, dlaczego tak się zaś właśnie dzieje!

STS i Fortuna działają w pełni legalnie

Czy warto zakładać konta bukmacherskie w tych podmiotach hazardowych? Warto na to spojrzeć przede wszystkim z punktu prawnego. Pod tym kątem zarówno STS, jak i Fortuna nie mają się zaś czego wstydzić. Trzeba podkreślić, że obie te firmy hazardowe posiadają odpowiednie papiery, które wcześniej zostały przeglądnięte, a potem zaakceptowane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Warto tutaj nadmienić, że STS oraz Fortuna działają wielotorowo. W końcu obie te firmy bukmacherskie oferują swoje usługi nie tylko stacjonarnie, ale także online. Dodatkowo zainteresowani Klienci (usługami tych podmiotów hazardowych) mogą obstawiać przy pomocy aplikacji mobilnych. A to również spotyka się ze sporym zadowoleniem ze strony Klientów.

Jakie bonusy przygotowała na start Fortuna?

Przejdźmy teraz do tego, co oferują na dzień dobry te właśnie podmioty hazardowe. A opcji jest naprawdę sporo. W końcu firma bukmacherska Fortuna zapewnia wiele znakomitych bonusów, które są świetnie oceniane przez interesantów. M.in. możesz liczyć na zakład bez ryzyka. I to dodatkowo bez konieczności zrealizowania nawet jednego depozytu. Wystarczy tutaj tylko i wyłącznie dokonać rejestracji na prawdziwe dane. Za wykonanie tego zadania otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. Nie wspominamy zaś o tej sprawie przypadkowo. Potem bowiem te oczka mogą być wymienione na wspomniany zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Co jeszcze jest tutaj oferowane na start? Na pewno firma bukmacherska eFortuna zapewnia profesjonalne i zarazem urozmaicone usługi. Możesz bowiem zdecydować się również na zwrot za pierwszy przegrany kupon. Aby tak się stało, należy mieć oczywiście konto i dokonać pierwszej wpłaty. Potem trzeba zagrać premierowy kupon. Jeśli Ci się nie uda i przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. W tym przypadku firma bukmacherska Fortuna oferuje nawet łącznie 600 PLN. W związku z tym możesz odpowiednio zadbać o własne interesy. Co jeszcze jest oferowane? W przypadku drugiego depozytu możesz uzyskać bonus wynoszący nawet 2100 PLN.

Co oferuje nowym użytkownikom podmiot hazardowy STS?

Lider rozmaitych rankingów popularności zapewnia sporo atrakcji. M.in. możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN. Tak samo, jak na dwie dyszki za pierwsze przegrane kupony (w przypadku działu Betgames oraz sportów wirtualnych). Obecnie najważniejsza promocja to okazja do zainkasowania 1500 PLN. W tym aspekcie trzeba założyć konto, a potem w czasie jednego miesiąca wpłacić trzy depozyty (kolejno można otrzymać 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register