Sukces elbląskich sportowców

W minioną sobotę 17 października na Mistrzostwach Polski  Karate Shotokan, które odbyły się w Stargardzie, zawodnicy A.K.ANDREX reprezentujący Elbląg zdobyli grad medali.

W zawodach wzięło udział 150  zawodniczek i zawodników z 20 klubów z całego kraju. Podopieczni posiadającego 7 dan Jana Zamojcina zdobyli cztery medale.

Na trzecim miejscu w konkurencji kumite open Kadetów uplasował się Franciszek Zamojcin. Również drużyna Kadetów w kata , w składzie Michał Lorbiecki, Karol Braziuk i Franciszek Zamojcin zdobyła brązowy medal.

Bezkonkurencyjni okazali się Iga Bewicz oraz Karol Braziuk, który w pokonanym polu zostawił 20 konkurentów z całej Polski. Iga i Karol po wspaniałych walkach zostali Mistrzami Polski.

Jak podkreśla trener medalistów ten niewątpliwy sukces naszego sportu byłby niemożliwy gdyby nie ciężka praca młodzieży na zajęciach sportowych. Należy podkreślić, że pan Jan prowadzi zajęcia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym, a ci najlepsi najwytrwalsi uczestniczą w ramach działalności klubu A.K.ANDREX.

Trener Jan Zamojcin dziękuje kierownictwu MOS oraz władzom Miasta Elbląg  za wspaniałą współpracę i  pomoc w szkoleniu naszej zdolnej młodzieży , bez której nie byłoby możliwe osiągnięcie tak wspaniałych sukcesów.

Jan Zamojcin

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register