Św. Mikołaj zaprasza dzieci na lodowisko

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na niezapomniane i pełne wrażeń wydarzenie pod nazwą „Mikołajki z Media Markt”. Wspólna zabawa odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia, na elbląskim lodowisku Helena.

Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii, czyli Święty Mikołaj. Z tej okazji w niedzielę, 2 grudnia, zapraszamy na „Mikołajki z Media Markt”. Zaplanowano dwie jednogodzinne sesje: pierwszą na godzinę 16.00 przeznaczoną dla szkół i klubów sportowych jako grup zorganizowanych, drugą na godzinę 18.00 dla całych rodzin. Każdą z sesji rozpocznie mini koncert, podczas którego uczestników zabawy rozgrzeje Łukasz Gesek. Pomagać mu będą bajkowi pomocnicy, którzy będą zachęcać do wspólnej zabawy głównie dzieci. Na wszystkich uczestników czekają konkursy, w tym konkurs wokalny na wspólne kolędowanie, zabawy taneczne i wiele innych niespodzianek gwarantujących moc atrakcji.

 – Mikołajki to oczywiście czas kojarzony ze świętami i prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja – informuje Marek Kucharczyk, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. – Tak będzie także w niedzielę na lodowisku Helena, gdzie odbędą się „Mikołajki z Media Markt”. W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci ale także dorośli. Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki ufundowane przez Media Markt, który jest partnerem naszej akcji. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka, nowoczesna przeplatana piosenkami o charakterze typowo zimowym wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

Należy pamiętać, że podczas „Mikołajek z Media Mark” ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji, w której zabraknie dla kogoś biletu. Jednocześnie informujemy, że podczas imprezy nie będą obowiązywały karnety miesięczne oraz ulgowe ceny biletów.

 „Mikołajki z Media Markt” odbędą się w  niedzielę, 2 grudnia,  na lodowisku Helena. Pierwsza tura o godzinie 16.00 przeznaczona jest dla grup zorganizowanych (szkoły, kluby sportowe). Bilety w cenie  5 zł od osoby (opiekun gratis). Prosimy o zgłoszenia chęci udziału na adres email: sekretariat@mosir.elblag.eu oraz monika.gulinska@mosir.elblag.eu .

Druga tura na godzinę 18:00 skierowana jest do dzieci i rodziców oraz młodzieży. Bilety w cenie 5 zł od dziecka i 12 zł od rodzica. Wypożyczenie łyżew 7 zł za parę. Wejściówki indywidualne można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie do piątku, 30 listopada do godz. 18:00. Po tym terminie nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsora, którym jest Media Markt.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register