Syn znęcał się nad matką – kobieta milczała. Zareagował dzielnicowy!

Policjant dzielnicowy sam złożył zawiadomienie o znęcaniu się nad 80 letnią kobietą przez jej 60-letniego syna. Policjant podczas wizyty w mieszkaniu zauważył na twarzy kobiety ślady pobicia. Ta w ciszy znosiła cierpienie i znęcanie się. 60-latka zatrzymał policjant dzielnicowy.

Zawiadomienie złożył policjant i jednocześnie zatrzymał 60-letniego mężczyznę mieszkającego razem z matką i znęcającego się nad nią. Podczas wizyty w mieszkaniu dzielnicowy zauważył na twarzy kobiety ślady pobicia. Ta nie chciała zawiadamiać Policji o tym, że znęca się nad nią syn.

Policjant zatrzymał 60-letniego mężczyznę. Gdy ten trafił do policyjnego aresztu przesłuchano świadków znęcania się nad 80-latką. Sprawca usłyszał zarzut znęcania się nad matką: wyzywania, grożenia, popychania a także rękoczynów. W ich wyniku kobieta miała na twarzy liczne zasinienia. Policjanci zebrali dla sądu materiał dowodowy.

Wystąpiono także z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na czas prowadzonego postępowania. 60-latek groził także swoim sąsiadom. Za znęcanie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register