Szef ludowców w Elblągu. PSL popiera prezydenta Witolda Wróblewskiego

Współpraca i budowanie mostów, a nie stawianie murów. Ta prezydentura będzie właśnie szukaniem porozumienia – mówił lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz w Elblągu.

Szef ludowców przyjechał do naszego miasta aby poprzeć walczącego o reelekcję prezydenta Witolda Wróblewskiego. Urzędujący włodarz miasta jest bowiem związany z PSL. Do spotkania z lokalnymi dziennikarzami doszło na jednym z mostów nad rzeką Elbląg.

– To doskonały i bardzo doświadczony samorządowiec „z krwi i kości”. Były wiceprezydent Elbląga, radny, wicemarszałek i wreszcie od 4 lat prezydent Elbląga, który zmniejszył zadłużenia miasta o ok. 70 milionów złotych. Ale ta dyscyplina finansów nie była jedynym wyznacznikiem tej kadencji. Jest jeszcze pozyskiwanie środków. Prawie ćwierć miliarda złotych pozyskał w tej kadencji obecny prezydent – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL wspomniał także o „jadzie nienawiści” jaki rozpętały dwie największe partie w Sejmie, który „z Wiejskiej rozlewa się na cały kraj”.

Więcej: https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/81552-wladyslaw-kosiniak-kamysz-wspiera-w-elblagu-witolda-wroblewskiego-budowanie-mostow-a-nie-stawianie-murow#.W36fhl-hv7g.facebook

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register