Szukasz pracy? Jesteś do 25 roku życia? Pomożemy Ci podjąć zatrudnienie!

Centrum Pracy i Edukacji Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza wszystkie chętne osoby do współpracy, której celem jest podjęcie zatrudnienia.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w Centrum ma do zaoferowania oferty pracy stałej, krótkoterminowej oraz sezonowej pozyskane od lokalnych przedsiębiorców. Możesz również skorzystać z pomocy w napisaniu dokumentów aplikacyjnych. Obecnie w naszej bazie możesz znaleźć oferty na stanowiska: ulotkarz, pokojówka, recepcjonistka, kucharz, pomoc kuchenna, kasjer – sprzedawca, pracownik produkcji, kolporter ulotek reklamowych, konsultant branży kosmetycznej.

Interesuje Cię praca za granicą? Posiadamy różnorodne oferty zatrudnienia poza granicami Polski. Zgłoś się już dziś do Biura a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Proponujemy również udział w giełdach pracy, dzięki którym porozmawiasz z przedsiębiorcami, poznasz ich punkt widzenia, wymagania stawiane przyszłym pracownikom. Spotkania nie są zobowiązujące, lecz uczestnictwo w nich może być ciekawą przygodą, która może zakończyć się podjęciem niespodziewanej fajnej, interesującej pracy.

Nasza siedziba nie jest Ci po drodze? Specjalnie dla Was stworzyliśmy punkt konsultacyjno – informacyjny poza siedzibą Centrum. Śledź terminy naszych wizyt na stronie na Facebooku: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Elblągu. Znajdziesz tam także informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, inicjatywach organizowanych przez Młodzieżowe Biuro Pracy, ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia również w innych jednostkach. Odwiedź także stronę www.dokariery.pl bądź www.ecam.ohp.pl, bądź zadzwoń na infolinię 19524 gdzie znajdziesz również wiele przydatnych informacji.

Masz problemy w znalezieniu pracy lub napisaniu dokumentów aplikacyjnych? Nasi doradcy Ci w tym pomogą! Do Twojej dyspozycji są doradcy zawodowi, specjaliści ds. rozwoju zawodowego, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Nie wiesz kiedy przyjść? Zadzwoń do nas pod numer 55 232 68 19 bądź wyślij e-mail: ceipmelblag@ohp.pl, a my dostosujemy się do Twojego wolnego czasu.

Jesteś zainteresowany bezpłatnym kursem, szkoleniem? Mamy to! W ramach utrzymania rezultatu projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP posiada również jednostki podległe w różnych miejscowościach takie jak: Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. Kursy i szkolenia dostosowano do potrzeb lokalnego rynku pracy. Wejdź na stronę Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Elblągu na Facebooku już dziś!

Zapraszamy do Nas osobiście w godzinach 8:00 – 15:30. W Elblągu mieścimy się na ulicy Junaków 5.

1 komentarz

  • kalina Reply

    29 sierpnia 2018 at 12:08

    Jest wiele możliwości, zwłaszcza jak się jest młodym i otwartym 🙂 Kiedyś też spróbowałam wyjazdów do pracy za granicę i to był świetny pomysł. Pojechałam z biurem otto i tak już zostało, jeżdżę z nimi od lat i wiem że wszystko będzie ok 🙂

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register