Szukasz pracy? Może znajdziesz ofertę na Targach Pracy

Szukasz pracy, zastanawiasz się nad wyborem szkoły lub kierunkiem dalszego kształcenia – przyjdź na targi. Zapraszamy bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i uczniów. Już 2 kwietnia 2019 r. w godz. od 09.00 do 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135 odbędą się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji. Organizatorami ich są Prezydent Witold Wróblewski, Powiatowy Urząd Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu.

Celem organizowanych targów jest m.in. zaprezentowanie ofert pracy oraz oferty edukacyjnej wszystkich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w powiązaniu z regionalnym rynkiem pracy. Szkoły będą przedstawiały kierunki kształcenia, zawody, ale także informacje o zasadach rekrutacji, ofertę dodatkowych zajęć dających możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień.

Dyżurujący doradcy zawodowi oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych będą udzielać porad i informacji o zawodach. Podczas Targów będzie można także skorzystać z porad pracowników PIP, ZUS, US.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w elbląskich targach zarówno osoby szukające zatrudnienia, jak również młodzież gimnazjalną i ósmoklasistów, ich rodziców, nauczycieli i pedagogów.

Na podstawie UM Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register