Szukasz pracy? OHP pomoże ją znaleźć

Kalendarzowa zima jeszcze trwa a Ty nadal szukasz pracy?? Nic straconego !Młodzieżowe Biuro Pracy  pod patronatem Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przygotowała wiosenne oferty pracy!

Jesteś osobą w wieku 15-25 lat? Uczysz się dziennie/zaocznie? A może jesteś osobą bierną zawodową?  Nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy ? To nic trudnego – przyjdź do nas  i  skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!!

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy krótkoterminowej na następujące stanowiska: merchandiser, kelner obsługi sali, sprzedawca artykułów dziecięcych, prezenter edukacyjny, konsultant branży kosmetycznej, barman/barmanka, audytor inwentaryzacji, sprzedawca w salonie prasowym, sprzedawca(kobieta) na stanowisku z wypiekami.

Dla osób bezrobotnych poszukujących pracy posiadamy następujące oferty: pomoc kuchenna, pracownik gospodarczy, kelner/barman, pokojowa, obsługa baru, obsługa kawiarni, kucharz, pomocnik pizzermana.

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomagają osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy, którzy prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin! Nie zwlekaj przyjdź już dziś!

Ponadto wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty konsultacyjno- informacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach.

Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych
 i przydatnych informacji.

              

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register