Szukasz pracy? Pomożemy Ci ją znaleźć!

Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska: personel pomocniczy, pracownik hali, kasjer- sprzedawca, magazynier- operator wózków widłowych, pracownik produkcji, kolporter ulotek reklamowych, konsultant branży kosmetycznej, sprzątaczka.

A może zechcesz skorzystać z rynku pracy w Europie?

Dysponujemy również ofertami pracy międzynarodowej w ramach sieci EURES. Dla osób zainteresowanych pracą za granicami Polski udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a także przedstawimy oferty pozyskane przez Biuro.

Istotną rolę w poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia spełnia również możliwość udział w giełdach pracy. Spotkania te nie są zobowiązujące, ale uczestnictwo w nich może stworzyć szansę na znalezienie czasem niespodziewanej fajnej, interesującej pracy.

Wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty konsultacyjno- informacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty. Aby z nich skorzystać zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin.

W ramach utrzymania rezultatów projektu „ OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi jednostki podległe, takie jak Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. W jednostkach tych organizowane są bezpłatne kursy i szkolenia dla pełnoletnich osób bezrobotnych i nie uczących się. Kursy i szkolenia dostosowane są do obecnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy.

Jeśli nie pracujesz? Nie uczysz się? Jesteś w wieku 18-24 lata? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Braniewie mieszczący się przy ul. Gdańskiej 19, tel. 511–938-986 zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach tj. „Kosmetyczka” oraz „Operator wózka jezdniowego”. Gwarantujemy dofinansowanie kosztów dojazdu, wyżywienie przez cały okres trwania kursu oraz certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje. Liczba miejsc ograniczona. Nie zastanawiaj się – zapisz się już dziś.

Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00- 15.30 lub do jednostki najbliższej Twojego miejsca zamieszkania.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register