Szukasz pracy? Skorzystaj z oferty OHP

Szukasz pracy stałej, sezonowej, dorywczej? Jesteś uczniem, studentem, bezrobotnym? Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu. Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!

Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych.

A może zechcesz skorzystać z rynku pracy w Europie?

Dysponujemy również ofertami pracy międzynarodowej w ramach sieci EURES. Dla osób zainteresowanych pracą za granicami Polski udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a także przedstawimy oferty pozyskane przez Biuro.

Wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty informacyjno- konsultacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka  https://www.facebook.com/M%C5%82odzie%C5%BCowe-Biuro-Pracy-OHP-Elbl%C4%85g-338863473275161/?modal=admin_todo_tour.

Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o  aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty. Aby z nich skorzystać zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mail ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin.

W ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi jednostki podległe, takie jak Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. W jednostkach tych organizowane są bezpłatne kursy i szkolenia dla pełnoletnich osób bezrobotnych i nie uczących się. Kursy i szkolenia dostosowane są do obecnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy.

Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.45 -15.45 lub do jednostki najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register