Szukasz pracy w Elblągu? Przyjdź na targi

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza na Elbląskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 24 października 2023 r.  w godz. od 9.00 do 15.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej 135.

Celem organizowanych targów jest m.in. przedstawienie oferty edukacyjnej wszystkich szkół ponadpodstawowych w powiązaniu z regionalnym rynkiem pracy. Szkoły będą przedstawiały kierunki kształcenia, zawody, ale także informacje o zasadach rekrutacji, ofertę dodatkowych zajęć dających możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Dyżurujący doradcy zawodowi oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych będą udzielać porad i informacji o zawodach.
Oferta wystawców będzie skierowana do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także pracodawców zainteresowanych szkoleniem swojej kadry i zatrudnieniem nowych pracowników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w elbląskich targach uczniów klas ósmych, ich rodziców, nauczycieli, pedagogów, a także osoby planujące edukację w ramach szkolnictwa wyższego, poszukujące zatrudnienia i wsparcia w podejmowaniu aktywności na rynku pracy.

Przedsięwzięcie jest jednym z działań wpisanych do kalendarza wydarzeń Europejskiego Roku Umiejętności i Dni Pracodawców.

Organizatorem Elbląskich Targów Pracy i Edukacji jest Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register