Szykuje się muzyczna impreza na lodzie w Elblągu

Sezon na Lodowisku Helena w pełni. Fani łyżew licznie korzystają z gładkiej i profesjonalnie przygotowanej tafli, miło i aktywnie spędzając wolny czas. Tę swobodną jazdę w znakomity sposób uatrakcyjni kolejna impreza, która odbędzie się w najbliższy piątek.

Ice Party to cykliczna zabawa, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na tafli naszego lodowiska. W piątek o 18 rozpocznie się wyjątkowa ślizgawka, podczas której każdy, kto weźmie w niej udział, będzie mógł pojeździć w rytm najnowszych przebojów, wśród efektownej oprawy kolorowych świateł wokół.

W czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas DJ Szupix, co jest gwarancją świetnej zabawy. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z poprzednich dekad.

Bilety wstępu: 6 zł (bilet ulgowy) i 9 złotych (bilet normalny). Bilety wstępu z uwzględnieniem elbląskiej karty dużej rodziny: 4 zł (bilet ulgowy) i 6 złotych (bilet normalny). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, za które zapłacimy 8 zł.

Oprócz Ice Party w piątek odbędzie się również zwyczajna ślizgawka o godz. 19, natomiast w sobotę i niedzielę na lodowisko zapraszamy o godzinach: 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register