Ta rodzina ma już dość. Muszą oglądać takie widoki w ubikacji

Powracamy do tematu trudnej sytuacji elbląskiej rodziny, która mieszka w starym domu przy ul. Płk. Dąbka 62. Nie dość, że ubikację mają poza mieszkaniem, to jeszcze muszą zmagać się z uciążliwym sąsiadem, który toaletę zanieczyszcza.

Czy ktoś chciałby mieszkać w takich warunkach? Nie dość, że ta elbląska rodzina musi żyć w mieszkaniu, w którym nie ma toalety, to jeszcze korzystanie z tej zlokalizowanej na zewnętrz, jest dla nich utrapieniem. Sąsiad, człowiek nadużywający alkoholu, notorycznie zanieczyszcza ubikację, nie sprzątając po sobie. Muszą to robić…sąsiedzi. ZBK jak na razie problemu nie widzi, lub woli się sprawą nie zajmować.

Niestety, jak wskazuje mężczyzna, w mieszkaniu nie ma takich warunków aby tam wykonać toaletę. Lokal posiada zbyt mały metraż.

– Musiałbym wtedy zrezygnować z kuchni – mówi elblążanin.

To, co przeżywa ta rodzina opisaliśmy w tym artykule: http://fakty.elblag.pl/to-skandal-tak-mieszkaja-elblazanie-w-budynku-komunalnym/

–  Sprawa była zgłaszana w Zarządzie Budynków Komunalnych (ZBK Elbląg) ale urzędnicy rozkładają ręce i nie chcą w tej sprawie nic zrobić. Gdy już prosiłem ich o pomoc w tym problemie, stwierdzili, że to nie ich problem i mam radzić sobie sam. Po czym chciałem pokazać na dowód zdjęcia aby poruszyć ich wyobraźnią i udowodnić jak poważny jest problem to Pani urzędniczka stwierdziła, cytuję : ,, Co Pan robi?! Nie będę się na żadne gówna patrzeć”(ja muszę patrzeć, wąchać i sprzątać) – informuje nas elblążanin.

Jak się okazuje, uciążliwy sąsiad jest również groźny dla innych lokatorów.

– Sąsiad jest bardzo uciążliwy oprócz swoich libacji alkoholowych i zanieczyszczania toalety kilka razy nękał moją żonę, groził, uważa toaletę za szalet publiczny itp. Poprzednia lokatorka miała zezwolenie na zrobienie toalety we własnym mieszkaniu ponieważ miała na to warunki, a ja niestety nie mam. Brakuje mi pomysłów na rozwiązanie tego problemu dlatego piszę do Państwa z nadzieją o pomoc – dodaje elblążanin.

Kilka dni temu wysłaliśmy w tej sprawie pytania do Zarządu Budynków Komunalnych. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Elblążanin przesłał nam ostatnio zdjęcia, które pokazują jak wygląda ubikacja po pobycie tam uciążliwego sąsiada.

no images were found

1 komentarz

  • spotkanie Reply

    24 lipca 2017 at 12:41

    Widac ze brudasy…. nawet sprzatnac po sobie niepotrafia….i oni chca zyc w lepszych warukach?

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register