Tak „gra” WOŚP w Elblągu. Zobacz zdjęcia

Głośno, mocno, ciekawie, nietypowo i wszędzie. Cały Elbląg dziś włączył się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel szczytny i warty wsparcia. Warto dodać, że to już 26 taka akcja Orkiestry w Polsce.

450 wolontariuszy, 56 lokalnych sztabików, koncerty, licytacje, pokazy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła już granie w Elblągu. Kulminacyjnym punktem będzie oczywiście niedzielny finał i tradycyjne „światełko do nieba”.

Zebrane w najbliższą niedzielę pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Koordynatorem 26. Finału w Elblągu jest Bogusław Milusz, dyrektor  SP 11.

– Gramy już od tygodnia, a na naszej stronie internetowej www.wosp-elblag.pl/aukcje  można wylicytować najróżniejsze ciekawostki: zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty, ale również usługi kosmetyczne, motoryzacyjne czy fotograficzne. Ogromną atrakcją jest także licytacja wycieczki do Gruzji i koszulek z podpisami z piłkarzy. Aukcje potrwają do poniedziałku, 15 stycznia, do godziny 10. Ogólnie, w organizację WOŚP w Elblągu jest zaangażowanych ponad 1000 osób – mówi podkreślał Bogusław Milusz, szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu.

W ramach elbląskiego sztabu WOŚP zarejestrowane zostały także 63 sztabiki. 56 z nich znajduje się na terenie Elbląga.

Jak informuje elbląski sztab WOŚP na godz. 17.00 zebrano z puszek prawie 115 tys. zł. Na aukcjach natomiast jest zadeklarowana kwota w wysokości 18 tys. zł.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register