Tak wyglądać będą nowe domy na Bielanach. Zobacz film i zdjęcia Osiedla Kowieńska

 

Deweloper budujący w Elblągu duże osiedle mieszkaniowe przy ul. Sadowej, zaprezentował swój najnowszy projekt deweloperski w naszym mieście. Już w maju firma EL INVEST Development rozpocznie na Bielanach budowę komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na nowym Osiedlu Kowieńska powstaną łącznie 24 identyczne domki. Każdy o powierzchni ponad 150 m2 stanie na działce o wielkości 370 m2 i wyposażony będzie m.in. w system inteligentnego sterowania domem FIBARO. 

Nowoczesne domy powstaną przy projektowanej ul. Kowieńskiej, a dojazd do nich możliwy będzie od istniejącej już ul. Nowogródzkiej. Każdy dom składał się będzie z dwóch kondygnacji i posiadał 127 m2 powierzchni mieszkalnej. Budynki posiadać będą szeroki na 3,5 metra garaż połączony z kotłownią o wielkości 24 m2. Niewątpliwą zaletą osiedla będą obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, na których urządzić będzie można miejsca postojowe nawet dla 5 aut. Do każdego domu przynależeć będzie działka o powierzchni ok. 370 m2. Domy na Osiedlu Kowieńska posiadać będą dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, miejskiej sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej.

Deweloper przygotował ciekawe rozkłady wnętrz, z kuchnią otwartą, lub zamkniętą, z większą ilością sypialni bądź mniejszą, za to dodatkową łazienką i garderobą. Wszystkie obejrzeć można na stronie inwestycji www.osiedlekowienska.net Całe przedsięwzięcie realizowane będzie w standardzie deweloperskim plus.

PONADSTANDARDOWE WYKOŃCZENIE DOMU

W cenę domu oprócz wykonania ścian działowych, wszystkich instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz tynków gipsowych i posadzek cementowych, wliczone jest także wykonanie ponadstandardowych elementów wykończenia domu; ogrzewania podłogowego we wszystkich łazienkach, gniazd RTV we wszystkich pokojach, a także centrali systemu FIBARO wraz z inteligentnymi głowicami termostatycznymi do wszystkich grzejników. Klienci, którzy podejmą decyzję o zakupie domu odpowiednio wcześnie, nie będą musieli płacić za zmiany w zakresie układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek.

Jak zapowiada inwestor, budowa pierwszych domów na Osiedlu Kowieńska ruszy jeszcze w maju 2018 r. W najbliższych dniach do ratusza zostanie złożony wniosek o pozwolenie na budowę całego osiedla. Realizacja jednego domu potrwa maksymalnie 14 miesięcy. Oznacza to, że klucze do najwcześniej powstałych domków, zostaną oddane lokatorom w połowie 2019 r.

Tymczasem gotowe są już dokładne i bardzo realistyczne wizualizacje domów jednorodzinnych na Osiedlu Kowieńska. Oglądając je można niemalże przenieść się w czasie i zobaczyć, jak już za 2 lata wyglądać będzie to miejsce. Zachęcamy również do obejrzenia naszego filmu z zapowiedzią inwestycji, na którym zobaczycie dokładną lokalizację naszego osiedla.

JEDNA TRZECIA DOMÓW W REZERWACJI

Zainteresowani zamieszkanie na Kowieńskiej, od początku marca mogą już dokonywać rezerwacji upatrzonych przez siebie domów. Obecnie zarezerwowanych jest 1/3 domów.

– Zainteresowanie naszą inwestycją nie słabnie. W minionym tygodniu przyjęliśmy nowe rezerwacje na domki i podpisaliśmy kolejne umowy rezerwacyjne. Wybór dostępnych domów jest więc coraz mniejszy – przyznaje Piotr Kaczmarczyk, menedżer sprzedaży domów na Osiedlu Kowieńska.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły naszej inwestycji znaleźć można na stronie www.osiedlekowienska.net Do Państwa dyspozycji jesteśmy również pod numerem telefonu 661 411 611 lub w naszym biurze sprzedaży mieszczącym się na terenie budowy Osiedla Sadowa.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register