Takiego weekendu elbląscy policjanci dawno nie pamiętają! Co się wydarzyło?

Niewiele się działo i dlatego elbląscy policjanci z zadowoleniem odnotowali jeden z najbardziej spokojnych weekendów w naszym mieście.

Od piątku funkcjonariusze z Elbląga interweniowali tylko 144 razy. Zdarzało się, że taką ilość interwencji odnotowywali w ciągu jednej doby. Policjanci jeździli głównie do interwencji domowych. Wylegitymowali 469 osób. Skontrolowali 351 kierowców. Żaden nie był pod wpływem alkoholu. Do pogotowia socjalnego przewieźli 9 osób. Nie było wypadków drogowych. Odnotowano 10 niegroźnych kolizji.

– W minioną niedzielę policjanci zatrzymali 28-latka, który miał zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo tego jechał osobowym renault. Samochód, którym kierował trafił na policyjny parking. A on sam odpowie za złamanie zakazu sadowego. Był trzeźwy – mówi  Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg.

Również wczoraj do policyjnego aresztu trafił 21-letni mężczyzna, u którego policjanci z prewencji znaleźli dwa woreczki z marihuaną. On z kolei odpowie za posiadanie narkotyków.

 

1 komentarz

  • "Bezpieczy Elbląg", bo Policja śpi Reply

    5 marca 2018 at 17:26

    Brawo Policja, nic się nie dzieje. SUPER ŚWIETNIE ! Tylko czemu gównażeria , młodzież naćpana w ilości po 20-
    0 osób łazi po OGRODACH, wczoraj zdemolowali rowerownię, a policji ani widu ani słychu. W zeszłym tygodniu ochrona obiektu złapałaby fałszywego pijanego pseudo-policjanta, który mundur kupił pewnie w internecie. Niestety, fałszywy policjant uciekł, przebiegając przed radiowozem przy ul.Dąbka. Policjanci zamiast udać się w pogoń biegiem za fałszywym policjantem , przyjechali na monitoring oglądać obrazki z kamer. No i Sawicki powie, ze nic się nie dzieje.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register