Takim radiowozem będą poruszali się policjanci z Pasłęka

Przed budynkiem Komisariatu Policji w Pasłęku przekazano dziś na ręce insp. Roberta Muraszko Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu kluczyki do nowej hybrydowej toyoty. To już drugie takie auto zasilające elbląski garnizon. Nowy radiowóz trafił do Komisariatu Policji w Pasłęku.

Zakup auta sfinansowano w połowie z Funduszu Wsparcia Policji, na który złożyły się środki ze Starostwa Powiatowego w Elblągu oraz Gminy Pasłęk a w połowie z funduszy Komendy Głównej Policji.

Łącznie była to kwota 110 tysięcy złotych. Symbolicznego przekazania kluczyków dokonali Wiesław Śniecikowski Burmistrz Pasłeka oraz w imieniu Macieja Romanowskiego Starosty Elbląskiego, Stanisław Sołowiej Główny Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Starostwa Powiatowego w Elblągu

Nowym radiowozem jest ekologiczna toyota corollla, która dodatkowo jest autem hybrydowym. To druga hybryda przekazana w tym roku Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Pierwsze takie auto trafiło na początku tygodnia do policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register