Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności

Już w ten weekend w podelbląskich Karczowiskach po raz siedemnasty odbędą się Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności! Dla wszystkich pszczelarzy, ekoturystów, konsumentów miodu i zdrowej żywności organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

Na stoiskach będzie królował miód z tegorocznych zbiorów, jak również wyroby z wosku pszczelego, miodowe piwa, miody pitne, a także kosmetyki  na bazie produktów pszczelich. Nie zabraknie  stoisk ze swojskimi serami,  wędlinami czy chlebem na naturalnym zakwasie oraz tradycyjną chałwą. Będą  domowe ciasta, przepyszna orientalna kawa oraz naturalne przyprawy, zioła. Tych, którzy lubią rzeczy wyjątkowe zachęcamy do odwiedzania stoisk z rękodziełem, wikliną i biżuterią.

Ale Targi w Karczowiskach to nie tylko zakupy na straganach! To doskonały pomysł na spędzenie weekendu z całą rodziną. Najmłodszych zapraszamy do zabawy w , wesołym miasteczku, nieco starszych uczestników imprezy na koncerty; w sobotę(03.08.19) zagra BANDA CZWORGA. Grupa wykonuje przede wszystkim utwory autorskie. W ich twórczości można usłyszeć wpływy: tradycyjnej muzyki irlandzkiej, szkockiej i portugalskiej, pieśni kubryku, szanty klasycznej, współczesnej piosenki żeglarskiej, a także muzyki dawnej. Tego dnia zagra, również zespół BIAŁE PIANO pod kierunkiem Ryszarda Skotnickiego. To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach Polski Przedwojennej. W niedzielę(04.08.19) zapraszamy Państwa na koncert zespołu LABIRYNT. Razem z grupą będziemy mogli pośpiewać i potańczyć przy największych polskich przebojach.

Miłośników natury oraz dobrej zabawy zapraszamy już w ten weekend 3-4.08.19 do Karczowisk Górnych koło Elbląga.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register