Tego nigdy nie mów Bykowi

Bycie zodiakalnym Bykiem jest fajne, ale często nie dla otoczenia! Chociaż Byka cechuje hojność i delikatność, to bywa on również agresywny i zadufany w sobie. Oczywiście, jeśli jesteś Bykiem, powiesz, że to nieprawda! Ale jeśli żyjesz z Bykiem albo masz za przyjaciela lub przyjaciółkę Byka, dobrze zastanów się, zanim coś powiesz!

Oto rzeczy, których za żadne skarby Bykowi nie mów!

1. Czy tym razem to ja mogę wybrać restaurację?

Byki lubią jeść i pić, więc decydowanie za nich o wyborze restauracji odczytają jako afront. Co więcej, uważaj jeśli wychodzisz na kolację z Bykiem: ponieważ kocha dobre jedzenie, zwykle będzie wybierał drogie lokale…

 2. Nie wiem, czy mogę Ci ufać

 Byki są najbardziej godnymi zaufania przyjaciółmi, jakich możesz mieć, więc jeśli kiedykolwiek przyjdzie ci do głowy, żeby to zakwestionować, kłótnia gotowa. „Jeśli wątpisz we mnie, jak mogę ci ufać” – zapyta Byk.

3. Nie można się Ciebie pozbyć

 Byk jest bardzo wierny i lojalny w stosunku do przyjaciół i rodziny, ale wymaga choć minimum wzajemności. Czy prosi o zbyt wiele? W skrócie – jeśli zdradzisz byka, nigdy nie proś go o wybaczenie i nie błagaj, byście znów byli przyjaciółmi i żeby znów cię kochał.

4. Za bardzo poświęcasz się dla innych

Byki nie mogą nic na to poradzić, że są hojne. Może powinny być mniej otwarte, ale czy to złe pomagać innym? Nie! Podtrzymuj w Byku jego chęć do dawania, a również tobie odda serce.

5. Czy dostanę od Ciebie jakiś miły (albo romantyczny) prezent na Gwiazdkę?

Rok temu dostałaś prezent i okazał się bardzo praktyczny. Naprawdę chciałabyś dostać coś mniej użytecznego? To nie spodziewaj się tego po Byku.

6. Jaki tu bałagan!

To nie twoja sypialnia, więc nie narzekaj. To prawda, że Byki nie są dobrze zorganizowane, ale w swoim bałaganie czują się bardzo dobrze.

7. Przestań przesiadywać przed telewizorem!

Odważyłaś się nazwać Byka leniem! Masz szczęście, że jest zbyt zajęty oglądaniem telewizji, żeby zejść z kanapy i udowodnić, że jest inaczej.

8. Co masz zamiar teraz/później zrobić?

Byki to kreatywni ludzie, więc nie pytaj ich, co będą robić po zajęciach z angielskiego albo dlaczego chcą się nauczyć tańczyć tango. I tak zrobią, co zechcą i na pewno odniosą sukces.

9. Jesteś zbyt rozpieszczony

Prawda, Byki lubią sobie dogadzać i pobłażać, ale najważniejsze to być wyrozumiałym dla siebie i znać własne priorytety, prawda?

10. Pozwól sobie pomóc

Nie, dziękuję, Byk poradzi sobie sam. Byki są niezależne, które nie potrzebują żadnej pomocy. Koniec.

11. Zawsze musi być tak, jak Ty chcesz!

Byki są trochę uparte, ale może dlatego, że po prostu dobrze wiedzą, czego chcą. To naprawdę wada?

12. Ups, zapomniałam portfela!

Byk może mieć ci to za złe. Byki są bardzo hojne (patrz punkt nr 4.), ale nie lubią, gdy się to wykorzystuje.

13. Czy mogę pożyczyć od Ciebie….

Nieważne, czy to ubrania, jedzenie, czy coś innego – Byki są bardzo zaborcze, nie tylko w stosunku do rzeczy, ale i ludzi. Krótko mówiąc, nie można od nich nic pożyczać. Nawet o to nie pytaj.

14. Pieniądze nie są najważniejsze

Byki to materialiści, ale jeśli zarabiają, to chcą wydawać je nawet tylko dla samej rozrywki.

15. Poddaj się, to się nie uda

Radzenie Bykowi, żeby dał sobie z czymś spokój, jest żałosne. Byki są twarde i zdeterminowane i nigdy się nie poddają. Zawsze dążą do celu, bez względu na to, jak długo może to zająć.

źródło: http://www.ofeminin.pl, foto: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register