Tego w Elblągu jeszcze nie było! Nowoczesny żłobek i przedszkole w jednym miejscu za 590 zł!

Nowoczesny budynek, przestronne i liczne sale zabaw oraz nauki wyposażone w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, do tego olbrzymi i świetnie urządzony plac zabaw. Kompetentna kadra pedagogiczna, liczne zajęcia dodatkowe, atrakcyjne wycieczki i spotkania ze ciekawymi gośćmi. W końcu przedszkole i żłobek w jednym miejscu. To nie marzenie ale już rzeczywistość w Elblągu.

Inny wymiar placówki oświatowej

Koniec z poszukiwaniem wolnych miejsc w żłobku czy wyborem odpowiedniego przedszkola dla dziecka. W Elblągu powstaje nowoczesna placówka oświatowa oferująca w jednym budynku przedszkole, żłobek oraz klasę zerową. Takiej oferty opiekuńczo-edukacyjnej w naszym mieście jeszcze nie było!

To efekt inicjatywy znanego w Elblągu Niepublicznego Przedszkola Mały Europejczyk – najlepszej tego typu niepublicznej placówki oświatowej nie tylko w naszym mieście ale i w regionie. Mały Europejczyk buduje w Elblągu nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, tym razem „skrojonej” na potrzeby dzieci.

Nowy obiekt przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal będzie posiadała również własny taras oraz łazienki.

Do budynku przylega natomiast olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Przy placówce będzie również funkcjonowała mini-stajnia, gdzie znajdzie się miejsce dla kucyka!

Nowy budynek został tak zaprojektowany aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Zostanie również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodatkowo nowa placówka będzie posiadała własną kuchnię, gdzie codziennie będą przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

Żłobek – nowoczesny i bezpieczny

W nowym budynku znajdzie się nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który może już teraz przyjąć elbląskie „maluszki”. Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

Nowoczesne, doskonale wyposażone przedszkole

W nowym, przestronnym, dobrze zaprojektowanym budynku znajdzie się również Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu, które już od wielu lat wytycza bardzo wysokie standardy dla tego typu placówek oświatowych w naszym mieście. Będzie tu kontynuowana dotychczasowa, wysoko oceniana przez rodziców działalność tego elbląskiego przedszkola, które jest gwarancją wysokich standardów tego typu placówki oświatowej.

Już teraz dzieci codziennie uczą się tu języka angielskiego. Jednak ambicją dyrekcji jest przedszkole dwujęzykowe. Dlatego poszukiwani są lektorzy języka hiszpańskiego, którzy mogliby pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu będą otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

Zapisy do żłobka i przedszkola

Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu może przyjąć do żłobka pewną pulę dzieci, których rodzice nie poniosą kosztów z tym związanych. Warto więc zarezerwować dziecku miejsce już teraz!

Rekrutacja do żłobka finansowego z projektu UE rozpocznie się 01.05.2020 r. i trwała będzie do 20.05.2020r. Ilość miejsc jest ograniczona! Trzeba się więc spieszyć z zapisami.

Osoby, które zakwalifikują się do projektu zostaną o tym poinformowane 25.05.2020r. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Natomiast do żłobka Małego Europejczyka nie dotowanego ze środków UE oraz do przedszkola i klasy zerowej rekrutacja trwa przez cały rok.

W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883.

Ważne: Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną proszę na razie wysyłać karty zgłoszeniowe, pobrane ze strony.

na adres mailowy: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl i potwierdzić telefonicznie ich wysłanie.

W sprawach związanych z rekrutacją do żłobka i przedszkola prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883.

Więcej informacji o Niepublicznym Artrystyczno-Językowym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu na stronie oraz na naszej stronie na facebooku.

Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register