Ten elbląski klub sportowy przeżywa poważny kryzys. Co dalej?

Jaka przyszłość czeka Meble Wójcik Elbląg? Takie pytanie zadają sobie kibice piłki ręcznej w tym mieście – informuje serwis handballnews.pl.

Jedyną na razie pewną informacją jest, że klub nie przystąpi do procesu licencyjnego upoważniającego do gry w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn w sezonie 2018/19. Powodem takiej decyzji są problemy finansowe.

Klubowi działacze czynią działania ku temu, aby drużyna mogła przystąpić od nowego sezonu do gry w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych. Jak udało nam się dowiedzieć – na wtorek zostały zaplanowane rozmowy przedstawicieli klubu z władzami miasta na temat funduszy i startu w pierwszej lidze.

Wiadomo, że w klubie doszło do rewolucji kadrowej, kto zatem mógłby poprowadzić Meble Wójcik Elbląg w I lidze? Według zupełnie wstępnych rozmów wymienia się nazwisko Michała Tórza! Doświadczony rozgrywający jest w trakcie kursów trenerskich kategorii A.

Były szczypiornista wągrowieckiej Nielby w rozmowie z handballnews.pl – przyznał, że chciałby jeszcze czynnie grać w piłkę ręczną.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register