Tłumy elblążan na Starym Mieście. Wszystko za sprawą Coca Coli /zdjęcia/

Ciekawa akcja marketingowa, która przyciąga tłumy ludzi. Tak właśnie przed świętami Bożego Narodzenia promuje się potentat w dziedzinie napojów – Coca Cola. Ciężarówki tej firmy pojawiły się w Elblągu.

Prawie 14,5 m długości, ponad 4 m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 7 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagościła dziś na Placu przy Katedrze (ul. Mostowa).

Podczas imprezy było można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola.

Fani nowych technologii mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabrakło też konkursów i gier z nagrodami.

2 grudnia br. w drogę znów wyjechał współczesny konwój św. Mikołaja złożony z 2 ciężarówek. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki. Konwój dotrze do 32 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca.

fot. UM Elbląg.

1 komentarz

  • CZART Reply

    9 grudnia 2017 at 19:44

    ja pie…… dać ludziom 1/2 litra coca coli a zrobią wszystko TRAGEDIA

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register