To niesłychane! Nie doszło do meczu w Elblągu…ponieważ nie przyjechali sędziowie

Wczoraj miał rozegrać się mecz sparingowy pomiędzy Concordią Elbląg a Jeziorakiem Iława. Obie drużyny były gotowe jednak do gry nie doszło. Powód? Na meczu nie pojawili się…sędziowie.

To rzadko spotykana sytuacja w rozgrywkach piłki nożnej. Na stadion docierają piłkarze gotowi do gry. Jednak nie pojawiają się sędziowie. Meczu rozegrać więc nie można.

Elbląski klub, choć winy jego nie ma żadnej, przeprasza gości z Iławy i zapewnia, że jest gotowy ponieść koszty dojazdu piłkarzy Jezioraka do Elbląga.

Concordia Elbląg wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Zarząd MMKS Concordia Elbląg oświadcza, iż za niezorganizowanie meczu sparingowego między Concordią Elbląg a Jeziorakiem Iława, do którego miało dojść w środę 21 lutego o godz. 18:00 na sztucznym boisku obiektu MOSiR przy ul. Skrzydlatej w Elblągu, nasz klub nie ponosi odpowiedzialności.

Sędziowie, którzy mieli prowadzić sparing posiadali ustalony wcześniej grafik i byli poinformowani o tym meczu. Niestety mimo to nie pojawili się na boisku przy ul. Skrzydlatej. Podjęte przez nas wielokrotne próby kontaktu telefonicznego z sędziami nie dały efektu. Nie uważamy więc, aby klub MMKS Concordia zawinił w tej sytuacji.

Podkreślamy również, że obfite opady śniegu, które uniemożliwiły przeprowadzenie spotkania, wystąpiły bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu, a możliwość skorzystania ze sztucznej płyty boiska MOSiR w Elblągu, mieliśmy jedynie w okresie od godziny 18.00 do 20.00.

Mimo wszystko przepraszamy klub Jeziorak Iława za zaistniałą sytuację. Informujemy jednocześnie, że jesteśmy skłonni zwrócić koszty przyjazdu zespołu Jezioraka na środowy sparing do Elbląga.

Zarząd MMKS Concordia Elbląg

 

1 komentarz

  • Jurij Reply

    23 lutego 2018 at 11:08

    Skandal! Wysoka kare finansowa od pzpnu i ujemne punkty dla tego klubiku

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register