To szok. Wygłodzonego, chorego psa wyrzucono „jak śmieć” w Elblągu

Wygłodzony, zaniedbany, z podejrzeniem grzybicy…‼️ Wyrzucony jak śmieć w tragicznym stanie – informuje OTOZ Animals w Elblągu.

Tyson (takie imię dostał w schronisku) został znaleziony 24.02.2024. Psiak był przywiązany do przystanku przy ul. Okrężnej. I czekał na pomoc, która wreszcie dla niego nadeszła. Nie wiadomo, jak długo tam stał – porzucony, zdezorientowany i samotny.

– Tyson jest skrajnie wygłodzony i zaniedbany. Na jego ciele grasują pchły, a gdzieniegdzie widoczne są przerzedzenia i łyse placki, które świadczą o chorobie skóry…Kto mógł tak potraktować to stworzenie? Kto i jak mógł doprowadzić psa do stanu tak skrajnego zaniedbania?! Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają Tysona pod nr tel.: 55 234 16 46 – informuje OTOZ Animals w Elblągu.

Tysona czeka teraz szereg badań i diagnostyka. Ponadto potrzebuje dobrej jakości karmy i suplementów, które pomogą mu „stanąć na nogi”…

Dziękujemy osobie, która nie przeszła obojętnie obok Tysona i postanowiła przetransportować go do naszego schroniska. Prosimy Was o wsparcie – apelują elbląscy Animalsi.

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg

Nr konta: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

PayPal: elblag.schronisko@otoz.pl

z dopiskiem „dla Tysona”.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register