Tor wrotkarsko-łyżwiarski przygotowywany do zimy

Rozpoczęły się prace przygotowawcze do zimowego sezonu na torze wrotkarsko-łyżwiarskim przy ul. Agrykola. Obiekt  przechodzi właśnie rozruch techniczny, a w obrębie toru przygotowywana jest odpowiednia infrastruktura.

Tor wrotkarsko-łyżwiarski „Kalbar” przygotowywany jest właśnie do sezonu zimowego. 10 listopada rozpoczął się rozruch maszynowni chłodniczej i instalacji mrożeniowej, sprawdzana była szczelność instalacji oraz ustawiono parametry agregatu chłodniczego. Natomiast 14 listopada po raz pierwszy rozpoczęto schładzanie płyty toru.

Na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej przystąpiono do realizacji II etapu robót związanego z zagospodarowaniem terenu w obrębie toru. Aktualnie tworzone jest zaplecze techniczne dla urządzeń pielęgnujących lód, zaplecze socjalne dla użytkowników obiektu oraz niezbędna infrastruktura. Przeszkolono także obsługę obiektu pod kątem funkcjonowania toru w okresie zimowym. Jednocześnie, na czas przerwy zimowej wyłączono z użytkowania boiska znajdujące się wewnątrz toru.

IMG_0887 IMG_0888 IMG_0889

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register