Tragiczna śmierć nastolatki. Powiesiła się przez filmiki w internecie

Niech ta straszna tragedia będzie przestrogą dla wszystkich imprezujących nastolatków! Szczególnie teraz, kiedy zaczynają się juwenalia… Młoda, piękna uczennica olsztyńskiego liceum powiesiła się w altance swojego domu. A wszystko przez imprezę poprzedniego dnia i kręcone na niej telefonami filmiki! – informuje facebookowy portal „Taki jest Olsztyn”.

Olsztyn od trzech tygodni huczy od plotek. Nikola miała dopiero 17 lat. Była spokojną dziewczyną. Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że na imprezę zaprosili ją znajomi.

Według relacji niektórych z jej uczestników, wszystko zaczęło się od tego, że koleżanka podała jej narkotyki. Potem namówiła naćpaną, półprzytomną i bezwolną dziewczynę do seksu z chłopakiem prowodyrki i jego kumplem.

Wszystko filmowali inni uczestnicy imprezy. Następnego dnia nagranie pojawiło się w internecie. Nikola nie wytrzymała tego upokorzenia.

Dziewczyna, kiedy zobaczyła filmik w necie i uwłaczające jej komentarze wzięła sznur i powiesiła się w altance koło swojego domu.

– To straszna tragedia, a ci pozostali co ją ućpali i namówili do seksu dalej są na wolności i bawią się dalej w najlepsze. Imprezują w całym mieście, jakby nigdy nic – mówi nam jeden ze znajomych Nikoli.

– Teraz taka moda, że są dziewczyny, które wciągają inne na imprezy. To one podają im prochy i puszczają w obieg kolegom. Taka nowa moda. Im ładniejsza i spokojniejsza, tym większe stanowi wyzwanie – mówi licealista – To trochę przypomina sprawę Magdaleny Żuk w Egipcie – dodaje.

Policja początkowo zatrzymała kilka osób. Zabezpieczyła ich telefony i komputery, ale po kilku godzinach wszyscy zostali wypuszczeni. Prokuratura prowadzi śledztwo. Sprawdza, czy Nikola nie została doprowadzena do samobójstwa.

Zdaniem śledczych wszystkie ofiary podobnych zdarzeń, jak ta na imprezie, na której była Nikola, powinny zgłaszać to natychmiast policji. W ten sposób unikną możliwych szantaży i psychicznego wyniszczania.

Źródło: https://www.facebook.com/takijestolsztyn/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register