Tragiczny weekend na drogach województwa. Nie żyją trzy osoby

Na drodze wojewódzkiej numer 594 między Sątopami a Bisztynkiem osobowe audi zjechało na pobocze, uderzyło w drzewo i dachowało. 52-letni kierowca wypadł z samochodu. Mieszkaniec Sątop zginął na miejscu.

Kierowca osobowego auta zginął także w pobliżu wsi Biedaszki w powiecie kętrzyńskim. 48-latek kierujący oplem astrą na zakręcie stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z oplem omegą. Kierowca astry zginął na miejscu. Pasażerkę w ciężkim stanie zabrano do szpitala.

We wsi Narusa w powiecie braniewskim zginęła rowerzystka potrącona przez samochód. Kobieta w wieku około 50 lat jechała rowerem ze swoim mężem.

W pobliżu Jarnołtowa w powiecie ostródzkim motocyklista uderzył w drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. W Kalniku, także powiat ostródzki, w drzewo uderzył osobowy samochód. Śmigłowiec ratownictwa medycznego zabrał do szpitala dwoje rannych.

Na wysokości wsi Leleszki na trasie krajowej numer 53 z Olsztyna do Szczytna osobowe auto wpadło do rowu. Ranne zostały dwie osoby. Wcześniej, w pobliżu wsi Kocioł w powiecie piskim, samochód osobowy wypadł z drogi. Ranna została jedna osoba.

źródło: Radio Olsztyn

 
 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register