Tu jest już chaos. To cud, że nie doszło do kolizji – czy ktoś panuje nad objazdami na Zatorze?

Nasz Czytelnik alarmuje, dojazd na osiedle Zatorze jest coraz bardziej chaotyczny. Ostatnio zaś budowlańcy bez ostrzeżeń zmieniają, praktycznie codziennie, trasę objazdu. – Dziś tam totalnie się wszystko zakorkowało.

Kierowcy, jadący na Zatorze, muszą ciągle uważać na zmiany organizacji ruchu. Także piesi muszą być czujni i ostrożni. Ciągłe zmiany organizacji ruchu, brak informacji o objazdach powodują, że kierowcy się tam gubią. W piątek o mało nie doszło do wypadku.

– Do tej pory kierowcy „skracali” sobie objazd jadąc koło restauracji sieci McDonalds. Tak było jeszcze rano. W ciągu dnia jednak drogowcy nagle zmienili organizację ruchu. Zamknęli przejazd obok restauracji i stacji benzynowej. Nie było jednak o tym żadnej informacji. W efekcie kierowcy jadąc na pamięć ale też nie mając żadnych dodatkowych informacji, wjeżdżali w kocioł. Na końcu, zamiast wjazdu w ul. Lotniczą był wjazd w …budowę i znak zakaz wjazdu – pisze do nas jeden z elbląskich taksówkarzy.

Kierowcy, wjeżdżając w alejkę bez wyjazdu próbowali chaotycznie zawracać. To spowodowało jeszcze większy rozgardiasz ponieważ osoby jadące z tyłu próbowały zawracających jeszcze…omijać.

20171201_151651

– To jest skandal, że zmieniając organizację ruchu, zamykając objazd, nie stawia się żadnej tablicy informacyjnej. Skąd kierowcy maja wiedzieć, że funkcjonujący jeszcze rano przejazd, po południu już jest zamknięty. „Pała” z organizacji ruchu dla zarządzających inwestycją – pisze nasz Czytelnik. – Strach pomyśleć co by się stało, gdyby tam teraz musiała szybko dojechać karetka pogotowia albo policja.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

Fot. nadesłane

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register