TVP organizuje w Elblągu koncert muzyczny!

„Wierzę w lepszy świat” pod takim hasłem w Elblągu odbędzie się 17 września 2022 (sobota) koncert muzyczny. Transmisję z wydarzenia relacjonować będzie TVP 1. Wystąpią znani artyści.

– Gramy koncert w Elblągu. Dla wolności i nadziei na lepsze jutro. W 83 rocznicę sowieckiej agresji na Polskę i z okazji oficjalnego otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. Usłyszycie znane przeboje w nowoczesnym brzmieniu. Bądźmy Razem „na żywo” w sobotę o 18.00 w TVP 1 – informuje Telewizja Polska.

Zapowiedziany na 17 września koncert ma nieprzypadkową datę. Jest to data wkroczenia wojsk sowieckich do Polski podczas II wojny światowej. Kolejnym powodem organizacji muzycznego wydarzenia jest w Elblągu jest otwarcie kanału na przekopie Mierzei Wiślanej.

Na scenie w Elblągu zobaczymy i usłyszymy takich artystów: Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Kasia Moś, Katarzyna Cerekwicka, Marek Piekarczyk, Ryszard Rynkowski, Janusz Radek, Krzysztof Kiljański, Tadeusz Seibert, Natalia Sikora. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Zygmunta Kulki.

Początek koncertu o godz. 18.00

1 komentarz

  • Em Reply

    18 września 2022 at 08:16

    Takze tak…Podobno był koncert w Elblągu…

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register