Twoje dziecko może chodzić do Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu – całkowicie za darmo!

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza tego typu placówka w mieście. Tu dzieci po prostu czują się nie tylko jak w swoim domu, ale jak w najpiękniejszej baśni! Teraz dzieci w wieku żłobkowym mogą uczęszczać do Żłobka Małego Europejczyka całkowicie za darmo.

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Elblągu realizuje projekt o nazwie „Zaraz wracam – wsparcie powrotu do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci do lat 3”, dzięki któremu do żłobków mogą zostać przyjęte dzieci w wieku od 9 miesiąca do lat 3 praktycznie za darmo, z dofinansowaniem sięgającym 82 procent miesięcznych opłat.

Program kierowany jest do mieszkanek i mieszkańców subregionu elbląskiego, pozostających bez zatrudnienia lub pracujących i sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3. Wsparcie polega na otrzymaniu refundacji kosztów opieki nad dziećmi w żłobku.

Celem projektu jest zwiększenie szans na podjęcie pracy, powrót do pracy lub utrzymanie zatrudnienia wśród mieszkanek i mieszkańców subregionu elbląskiego, czyli zamieszkujących powiaty: elbląski, braniewski, ostródzki, iławski, nowomiejski, działdowski i miasto Elbląg, pozostających bez zatrudnienia lub pracujących, sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 poprzez upowszechnienie i zapewnienie dostępu do usług opiekuńczych.

Osoby, które mogą skorzystać z tego projektu, zachęcamy do wyboru Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu jako placówkę, do której będą uczęszczały dzieci rodziców biorących udział w tym projekcie.

– Dzięki realizacji przez ESWIP tego projektu możemy do Żłobka „Małego Europejczyka” przyjąć dzieci w wieku już 9 miesięcy, także te jeszcze nie chodzące i korzystające z pampersów, do lat trzech – informuje Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. – Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w wypełnieniu wniosku projektowego i chce umieścić swoje dziecko w naszym żłobku, prosimy o kontakt.

Kontakt telefoniczny w tej sprawie do Żłobka „Małego Europejczyka”: 515406883.

Projekt obejmuje więc głównie dzieci urodzone w latach: 2020, 2021, 2022 (od 9 miesiąca życia).

Termin składania wniosków obejmuje jeszcze dwie tury:

II nabór: 14.09.2022 – 21.09.2022,

III nabór: 23.09.2022 – 30.09.2022.

Wnioski można pobierać i składać w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Elblągu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 (dawny hotelowiec).


Dlaczego warto wybrać Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu?


Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu to nie tylko miejsce opieki dla najmłodszych dzieci, których rodzice powrócili do pracy. To niesamowita okazja dla doskonałej zabawy, ogólnego rozwoju dziecka oraz jego edukacji już od najmłodszych lat – oczywiście podanej w atrakcyjnej dla dzieci formie zabawy.

Co o żłobku Małego Europejczyka sądzą rodzice dzieci?

„Najlepszy żłobek pod słońcem, synek na widok swoich pań niemalże skacze z radości, chętnie z paniami idzie do sali a mi z uśmiechem na ustach robi “papa”. Gdy go odbieram jest tak samo szczęśliwy jak rano. Cieszą mnie najbardziej codzienne zdjęcia, które można oglądać na profilu i zobaczyć radość swojego synka. Bardzo polecam!” – pisze jedna z mam naszego żłobkowicza.

„Jak dla mnie najlepsze przedszkole i żłobek!!! Panie bardzo zaangażowane i z pasja. Moja maleńka nigdy nie zrobiła scen płaczu przy przejęciu jej przez panie. Chodzi tam z uśmiechem a po weekendzie zdaje się stęskniona za żłobkiem. Atrakcje które funduje pani Dyrektor, panie z pasja do zawodu, domowa kuchnia, super wyposażenie sal i placu zabaw ….. długo by wyliczać. W 100% polecam. Wystarczy wejść na profil placówki, tam każdy zobaczy jak bardzo odbiega od postkomunistycznych placówek, które znamy” – kolejna opinia mamy.

To tylko dwie z wielu opinii rodziców o Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju.

Nowy obiekt żłobka w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Własna kuchnia, zdrowe żywienie w żłobku w Elblągu

Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

Dzieci ze żłobka Małego Europejczyka w Elblągu przebywają na świeżym powietrzu

Jeśli placówka żłobkowa kojarzy Wam się z dziećmi, które całe dnie przebywają w budynku, w salach, nie wychodząc na spacery – to tak na pewno nie jest w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nawet najmniejsze, jeszcze samodzielnie niechodzące dzieci bardzo dużo czasu przebywają na świeżym powietrzu – na placu zabaw czy na dłuższych spacerach.

Dyrekcja żłobka w Elblągu zakupiła w USA 6-osobowe wózki dla dzieci, aby nawet najmłodsze dzieciaczki, które jeszcze same nie chodzą mogły w komfortowych i bezpiecznych warunkach codziennie zaliczyć dłuższy spacer.

Żłobek w Elblągu – nowoczesny i bezpieczny

Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00. Rodzice więc mają dużo czasu, aby bez stresu i nerwów odebrać swoje dziecko w dogodnej dla nich porze dnia.

Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33/1
82-300 Elbląg
tel. 515 406 883
https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register