Ukradł rower, poznajesz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości 2000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa oraz moment kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca tego roku na podwórku budynku przy ul. Nowogrodzkiej 42. Nieznany dotąd sprawca przyprowadził dwa rowery, po czym chwilę później także  z dwoma się oddalił. Wśród nich był już jednak jeden zamieniony i skradziony ze stojaka.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment kradzieży . Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na nr. sprawy KRP-PM-I-1559/16 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 382 47 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

podmienilrowery2

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register