Uszkodził szlaban osiedlowy. Całą akcję…zarejestrowała kamera /zobacz film/

Mężczyzna nie przeszedł obojętnie obok osiedlowego szlabanu. Staranował go ciałem. Prawdopodobnie po kłótni z dziewczyną. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 800 zł. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Teraz policja szuka sprawcy.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, wyjaśniają sprawę zniszczenia szlabanu na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 grudnia 2017r. Na filmie widać jak mężczyzna taranuje ciałem ramie szlabanu i odchodzi. Prawdopodobnie dokonał tego po kłótni z dziewczyną, która mu towarzyszyła. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 774 zł. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat więzienia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Policjanci zwracają się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby, które widziały przebieg zdarzenia lub znają sprawców proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: (55) 230 16 37 lub 997 i 112. Wszelkie informacje dot. zdarzeń można przesyłać anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl.

KMP Elbląg

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register