Utrudnienia na skrzyżowaniu Królewiecka-Fromborska

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że wykonawca przebudowy ul. Fromborskiej w Elblągu planuje od piątku 14 maja br. wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic: Fromborska – Królewiecka.

Na odcinku ul. Królewieckiej – w pobliżu skrzyżowania z ul. Fromborską – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Z uwagi na rozbiórkę nawierzchni jezdni w rejonie skrzyżowania ulicy Fromborskiej, dla zapewnienia przejezdności tej ulicy, wykonane zostanie tymczasowe utwardzenie po stronie wschodniej tego skrzyżowania. Jednocześnie na odcinku ul. Fromborskiej (od ul. Ogólnej w kierunku ul. Królewieckiej) prowadzona będzie rozbiórka starej nawierzchni wraz późniejszym układaniem nowej warstwy jezdni. W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy wszystkich kierowców o bezpieczne i uważne przejazdy przez teren budowy oraz, w miarę możliwości, omijanie przebudowywanego skrzyżowania.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu wiąże się z przebudową skrzyżowania na rondo, budową nowych elementów odwodnienia, a także przebudową i zabezpieczeniem sieci podziemnych.

Z uwagi na duży zakres prac utrudnienia w tym obszarze mogą potrwać do sierpnia br.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register