Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Fromborskiej w Elblągu

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że w związku z wykonywaniem przez Inwestora zewnętrznego robót polegających na układaniu masy bitumicznej na ul. Fromborskiej oraz na skrzyżowaniu ul. Fromborskiej z ul. Ogólną, w dniach 27-28 kwietnia będą występować utrudnienia w ruchu.

Podczas układania masy bitumicznej na ul. Fromborskiej na odcinku od ul. Ogólnej do ul. Jana III Sobieskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Fromborskiej z północną jezdnią ul. Ogólnej ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem – jezdnia południową ul. Ogólnej (dwukierunkowo na odcinku od ul. Fromborskiej do zjazdu na pętlę tramwajową) oraz ul. Legionów i Jana III Sobieskiego.

Na czas zamknięcia ul. Fromborskiej, dla pojazdów jadących od strony ul. Ogólnej oraz od ul. Legionów w kierunku Krasnego Lasu będzie funkcjonował objazd ul. Legionów i ul. Jana III Sobieskiego. W celu usprawnienia komunikacji w trakcie trwania robót pracownicy Wykonawcy będą na bieżąco informowali kierowców o możliwości przejazdu w rejonie prowadzonych robót.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register