Uwaga! Kolejne utrudnienia z dojazdem na Zatorze

W związku z kolejnym etapem robót związanych z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci cieplnej w ulicy Lotniczej związanych z usunięciem kolizji z planowanymi drogami dojazdowymi do wiaduktu nad linią kolejową, od 26.06.2017 r. (poniedziałek) zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ulicy Lotniczej od wjazdu do McDonalda i terenu PKS do skrzyżowania z odcinkiem ulicy Lotniczej w kierunku pętli autobusowej i dworca PKP.

Realizacja robót wymagać będzie całkowitego wyłączenia obu jezdni na tym odcinku. Objazd pomiędzy ulicą Lotniczą – Skrzydlatą a Al. Grunwaldzką poprowadzony zostanie ulicami: Fredry, Malborską i Fabryczną.

Dla komunikacji miejskiej funkcjonować będzie objazd z Al. Grunwaldzkiej do pętli autobusowej przy dworcu PKP przez teren PKS.

W związku z czasem potrzebnym na przebudowę sieci c.o. i kanalizacji sanitarnej oraz planowanym w najbliższych tygodniach wyłonieniem generalnego wykonawcy budowy wiaduktu i dróg dojazdowych opisana tymczasowa organizacja ruchu funkcjonować będzie do odwołania.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register