W jakich firmach bukmacherskich można typować gale freak fight?

W Polsce mamy coraz więcej gal, gdzie walczą gwiazdy internetu. W tej chwili liczba gal freak fightowych rośnie w straszliwym tempie, ale najbardziej prestiżowymi galami wydają się być Fame MMA oraz High League, u których walczą najbardziej popularni w Polsce influenserzy inkasując za swoje stoczone walki dość dużo pieniędzy. Tego typu gale budzą ogromne zainteresowanie, dlatego w swojej ofercie posiadają je czołowe firmy bukmacherskie w Polsce takie jak Fortuna, czy Betclic.

Fortuna, czyli bukmacher u którego można obstawiać High League i walki na Prime Show MMA

W tej chwili gale High League są bardzo popularne. Warto wspomnieć, że walką w pierwszej edycji, która była najważniejszym wydarzeniem na tej gali było starcie Lexy Chaplin i Natalii Kaczmarczyk. Do tej pory odbyły się dwie gale tej fedaeracji, która prowadzona jest przez Malika Montanę. Gwiazdą trzeciej gali będzie Marcin Dubiel, czyli jeden z największych yotuberów w Polsce. Wszystkie walki odbywające się podczas gali High League można obstawiać w Fortunie. To jedyny bukmacher, u którego można zawrzeć zakład na tą galę, bo mają oni podpisaną umowę na wyłączność z szefostwem tej organizacji. Dlatego, jeżeli ktoś chce obstawiać walki w tej federacji to musi założyć konto na Fortunie.

W Fortunie też można obstawiać walki odbywające się na nowej gali dla gwiazd internetu, czyli Prime Show MMA. Dopiero odbyła się jedna edycja tego wydarzenia, a było to bardzo ekscytujące wydarzenie. W walce wieczoru na tej gali zmierzyli się Marek Kruszwil oraz Łukasz Wawrzyniak, którzy należą do najbardziej znanych postaci w polskim internecie. Trzeba wspomnieć, że włodarzem tej federacji jest były zawodnik Fame MMA Don Kasjo. Fortuna również jest jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać te wydarzenie i stawiać zakłady na poszczególne wydarzenia.

Betclic to bukmacher, gdzie można obstawić walki na gali Fame MMA i Hype MMA

Właśnie u bukmachera Betclic można obstawić najpopularniejszą galę freak fightową w Polsce, gdzie można zobaczyć w akcji najbardziej znanych influenserów w Polsce, którzy mają często kilku milionową widownię swoich poczynań w internecie. Jedynym bukmacherem, u którego można postawić na zwycięzcę w walkach jest właśnie Betclic. Możemy u nich zakładać się o to, czy na przykład walka zakończy się przed czasem lub możemy obstawić ile rund będzie trwał dany pojedynek. Często zawodnicy tej federacji mają dla nowych klientów specjalne kody, dzięki którym zyskają gracze, którzy chcą postawić kupon na wydarzenie odbywające się w czasie tej gali.

Tak samo można w Betclic obstawić galę Hype MMA, która ma tych samych właścicieli co Fame MMA, ale mają na tym wydarzeniu walczyć zawodnicy, którzy mają mniejsze zasięgi w internecie, a chcą się wybić dzięki walkom. Nagrodą w całym turnieju Hype MMA jest kontrakt z Fame MMA i na pewno zyskanie o wiele popularności. Wiadomo, że ta gala jest oglądana przez mniejszą ilość osób, ale te turnieje pozwalają poznać przyszłe gwiazdy internetu. Bukmacher Betclic podpisując kontrakt na wyłączność z Fame MMA zapewnił sobie też prawa do ich mniejszej gali.

Totalbet, czyli bukmacher, gdzie można obstawiać galę Punch Down

Punch Down to trochę inny rodzaj gali freaków, bo tam zawodnicy, którzy są znani w sieci uderzają sobie na przemian z otwartej dłoni w policzek i wygrywa zawodnik, na którym te uderzenie zrobi mniejsze wrażenie lub niektóre uderzenia mogą zakończyć się nokautem i to kończy walkę. Zawodnicy walczą w drabince turniejowej, a zwycięzca zgarnia główną nagrodę. Bukmacher Totalbet jest jedyną firmą bukmacherską, która posiada ofertę na tą galę.

W polce walki freak fightowe stają się bardzo popularne. Dlatego firmy bukmacherskie zabiegają o to, aby mieć dane wydarzenia w swojej ofercie na tą galę, bo dość dużo osób chce obstawiać wyniki walk, a przede wszystkim są to ludzie młodzi, których interesują walki swoich ulubionych gwiazd z internetu. W przypadku takich gal firmy bukmacherskie podpisują umowy na wyłączność, dzięki czemu ktoś kto chce obstawić to wydarzenie musi mieć u nich konto, a to wpływa na ilość nowych klientów.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register