W piątek otwarcie toru łyżwiarskiego

Już w najbliższy piątek, 13 grudnia, o godz. 18.30 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na otwarcie sezonu zimowego na torze wrotkarsko – łyżwiarskim Kalbar przy ul. Agrykola 8.

Zakończył się proces mrożenie toru łyżwiarskiego Kalbar. Obiekt będzie już dostępny dla mieszkańców. Przerwa w funkcjonowaniu obiektu spowodowana była koniecznością prowadzenia wzmożonych prac technicznych niezbędnych do właściwego przygotowania toru do sezonu zimowego.

– Proces przygotowywania toru do sezonu zimowego rozpoczął się już dużo wcześniej – informuje Jarosław Czerski, kierownik toru Kalbar. – Dzięki temu elbląski tor jest już gotowy na przyjęcie pierwszych miłośników łyżwiarstwa.

Ogólnodostępne ślizgawki na torze Kalbar, które trwają 90 minut, będą odbywały się od poniedziałku do piątku od godz. 18.30, w soboty rozpoczną się o 12.30, 14.30, 16.30 i 18.30, a w niedzielę o 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 i 18.30.

Harmonogram wejść dostępny jest na stronie https://mosir.elblag.eu. Miłośników łyżwiarstwa z Elbląga i okolic serdecznie zapraszamy.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register