W sobotę w Elblągu będzie można się szybko zaszczepić

17 lipca br. w Punkcie Szczepień Powszechnych w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135, w godzinach 9:00-14:00, w ramach akcji profilaktycznej pt. „Sobota ze szczepionką” będzie możliwość skorzystania z konsultacji, porad oraz samego zaszczepienia się.

• Dostępne będą jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson oraz dwudawkowe szczepionki Pfizer.

• Porozmawiaj o swoich wątpliwościach Podczas trwania akcji będzie także możliwość porozmawiania na temat szczepień i zasięgnięcia opinii lekarzy specjalistów tj. lek. specjalisty neurologii Haliny Sulkowskiej lek. specjalisty alergologii, neonatologii i pediatrii Krzysztofa Sulkowskiego. Ci doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pomogą Wam uzyskać wszystkie niezbędne informacje i rozwiać wszelkie wątpliwości.

• Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Po prostu przyjdź i zaszczep się!

Pandemia wyhamowała, ale nie skończyła się. Tylko nabycie odporności zbiorowej jest w stanie nas przed nią uchronić. Dlatego tak ważne jest szczepienie jak największej liczby społeczeństwa, w tym dzieci, które mogą być szczepione już od 12 roku życia. Wykorzystajmy czas wakacji na szczepienie dzieci, aby potem spokojnie i bezpiecznie mogły one wrócić do szkół, bez konieczności dalszej nauki zdalnej.


„Sobota ze szczepionką”

Data: 17.07.2021 r. Lokalizacja: Punkt Szczepień Powszechnych – Hala Sportowo-Widowiskowa, al. Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg

Godzina: 9.00-14.00

1 komentarz

  • Nwo Reply

    16 lipca 2021 at 22:35

    Takie rekomendacje że dziękuję bardzo. Jednak się nie zaszczepię.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register