Wady kobiet…

Nie jesteśmy niestety idealne. Mężczyźni to widzą i są wyczuleni. Zapoznaj się zatem jakie wady i zachowania kobiet najbardziej denerwują mężczyzn. Rady typu: nigdy nie mów źle o jego matce są jedną z nich, ale jeśli chcesz zatrzymać przy sobie faceta zwróć uwagę na to co robisz i mówisz…;)

Kilka najczęsciej zauważanych przez mężczyzn zachowań kobiet, które doprawadzają ich do furii:

1. Nie narzekaj na swój wygląd

Faceci lubią dziewczyny sympatyczne i pogodne. Nie chodzi tutaj koniecznie o wygląd supermodelki. Sama myśl posiadania takiej partnerki zapewne ich przeraża, nie czują się przy niej swobodnie. Żaden facet nie lubi słuchać tego typu żali, kocha Ciebie taką jaka jesteś. Jeżeli masz jakieś mankamenty bierze cię razem z nimi, najważniejsze byś sama była przekonana o własnej atrakcyjności a wtedy zyskasz pewność siebie i tą bardzo lubianą przez mężczyzn pogodę ducha.

2. Nie kontroluj non stop

Jeżeli twój ukochany wyszedł z domu, nie wydzwaniaj do niego co chwila ani nie pisz smsów z cyklu: „gdzie jesteś”, „co robisz”, „o czym myślisz”. Nie pytaj go czy zboczył z drogi i czy przypadkiem po drodze do apteki nie zaszedł do kumpla. Ograniczasz w ten sposób jego wolność i swobodę.

3. Mów wprost co myślisz

Nie ma chyba takiego mężczyzny, który by się domyślił czego od niego oczekujesz w danym momencie. Faceci nie rozumieją subtelnych, zakamuflowanych komunikatów. Mów do nich prostym językiem, wprost przedstawiając swoją prośbę. Nie strój fochów udając, że wszystko jest w porządku kiedy tak naprawdę tak nie jest. Sprawy wykładaj „prosto na ławę” ponieważ Twój partner na pewno nie domyśli się dlaczego się dąsasz.

4. Nie wychowuj

Nie porównuj go do innych a przede wszystkim do swoich eks. Związałaś się nie tylko z jego zaletami, ale również i wadami. Postaraj się je zaakceptować. Bądź podstępna, jeżeli Twój facet nie zakręca tubki po paście zapytaj się go co moglibyście zrobić, aby nie wysychała i nie brudziła umywalki.

5. Bądź zasadnicza

Nie zgadzaj się wszystkie wybryki i zachcianki swojego faceta. Postaw mu pewne granice, których nie powinien przekroczyć. To, że go kochasz nie oznacza, że musisz przystawać na wszelkie jego zachcianki. Mężczyźni szanują kobiety o których względy muszą się starać i u takich u których wiedzą, że im się nie upiecze.

Czasami mężczyźni starają się już nie ryzykować i nie wchodzić w drogę swoim żonom. Nawet, gdy te robią coś nie po ich myśli…bo…? Bo to się może źle skończyć dla nich….jak w tym filmie…;) Przekonaj się!

źródło: polki.pl, foto: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register