Weekend z mistrzem w Elblągu

Jeszcze w tym miesiącu Marcin Możdżonek zawita do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR, żeby zachęcić do aktywności elblążan zarówno tych młodszych, jak i starszych. Już w następny weekend, 22 i 23 października, multimedalista największych siatkarskich imprez razem ze swoją Fundacją i MOSiR-em zapraszają do udziału w dwóch wyjątkowych projektach.

Marcin Możdżonek to polski siatkarz, który grał na pozycji środkowego. Pierwszy sukces osiągnął zdobywając mistrzostwo świata juniorów w 2003 roku. Z reprezentacją Polski seniorów, której przez kilka lat był kapitanem, zdobył tytuł mistrza Europy (2009) i świata (2014). W zeszłym roku zakończył karierę sportową i założył fundację, której głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport, głównie siatkówkę. Jednym z realizowanych projektów jest Weekend z Mistrzem w Elblągu.

Dzień pierwszy, czyli piątek 22 października, należeć będzie do dorosłych miłośników siatkówki, których zapraszamy na wyjątkowy trening. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem siatkarskiej legendy, dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas razem z nami? Drugiej takiej okazji (najprawdopodobniej) nie będzie.

Natomiast sobota (23 października) jawi nam się jako dzień sportowej rywalizacji młodzieżowych talentów. Do udziału w Możdżonek Cup zapraszamy drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych z całego regionu. Rozgrywki będą prowadzone w formie 4×4, a drużyny mogą składać się z 4 zawodników na boisku + maksymalnie 2 rezerwowych. Na najlepsze ekipy, oprócz okazałych pucharów, czekają atrakcyjne nagrody.

Zapowiada się świetny siatkarski weekend w Elblągu. Udział zarówno w piątkowym treningu, jak i w sobotnich rozgrywkach dla młodzieży, jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na każde z wydarzeń odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: 55 625 62 00 lub mailowo pod adresem: hsw@mosir.elbląg.eu

Weekend z Mistrzem!
22 – 23 października 2021 (piątek i sobota)
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu
al. Grunwaldzka 135.

Piątek (22.10) – godzina 18:00 – Trening siatkarski dla dorosłych.
Sobota (23.10) – godzina 10:00 – Możdżonek Cup dla młodzieży.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register