Wezwała policję do awanturującego się męża, a…sama trafiła do izby wytrzeźwień

Mieszkanka Elbląga zadzwoniła pod 997 i zgłosiła, że jej pijany mąż się awanturuje. Sytuacja okazała się zupełnie inna. To zgłaszająca była pijana i agresywna, a jej mąż spał. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień i została ukarana mandatem za wprowadzenie w błąd policji.

W minioną sobotę, około godziny 13, policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Robotniczej w Elblągu. Wcześniej dzwoniła kobieta z informacją, że pijany mąż się awanturuje.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali zupełnie inną sytuację. To zgłaszająca była pijana i agresywna, nawet w stosunku do policjantów. Nie potrafiła wytłumaczyć w jaki sposób mąż miał się awanturować. Okazało się, że mężczyzna wcześniej przyniósł zakupy i położył się spać.

– Według jego relacji, to nie spodobało się pijanej żonie i to ona wszczęła awanturę. Obudziła go, zaczęła krzyczeć i poniżać go słowami obraźliwymi. Po kilku minutach konfrontacji kobieta przyznała się do sprowokowania całej sytuacji. Trafiła do izby wytrzeźwień, gdyż mężczyzna bał się z nią zostać. Została także ukarana mandatem (300 zł) za wprowadzenie w błąd policji – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg. 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register