Wiceprezydent powołany w ekspresowym tempie

Witold Wróblewski prezydent Elbląga powołał wczoraj oficjalnie Edwarda Pietrulewicza na stanowisko wiceprezydenta miasta. Zarządzenie w tej sprawie ukazało się już w Biuletynie Informacji Publicznej.

Funkcję wiceprezydenta Edward Pietrulewicz rozpocznie od 1 lutego br. Nowemu wiceprezydentowi podlegać będą Departamenty – Edukacji i Sportu, Innowacji i Informatyki, Spraw Obywatelskich i Świadczeń Rodzinnych.

Jednocześnie prezydent odwołał Edwarda Pietrulewicza ze stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19, powierzając tymczasowo to stanowisko (na 10 miesięcy) dotychczasowej wicedyrektor szkoły, Pani Ewelinie Bagdziun. Jak zapowiadał wcześniej prezydent, na stanowisko dyrektora SP19 zostanie ogłoszony konkurs. Wręczenie powołań odbyło się w Urzędzie Miejskim

1 komentarz

  • Pawel Reply

    31 stycznia 2019 at 12:25

    Sytuacja z 2015 r: Joanna Urbaniak, rzeczniczka prezydenta, przysłała nam komunikat, w którym czytamy „Pan Edward Pietrulewicz złożył dzisiaj rezygnację ze stanowiska Dyrektora Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki w związku ze swoją błędną wypowiedzią na łamach jednej z gazet internetowych, którą postawił Prezydenta Miasta w niekomfortowej sytuacji wobec radnych miejskich i całego środowiska elbląskiej oświaty. Rezygnacja ta została przyjęta przez Prezydenta”. A TERAZ TAKA ZMIANA WOW.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register