Widok psa zszokował inspektorów „Animals” w Elblągu. Zostawili go na śmierć!

– Wczoraj otrzymaliśmy zgłoszenie o psie leżącym na posesji, z guzem przypominającym rozmiarami piłkę do koszykówki – informują inspektorzy OTOZ „Animals” w Elblągu. Jak dodają, co zobaczyli na miejscu interwencji ich zszokował.

– Nasi inspektorzy na miejscu zastali psa, a właściwie to wrak psa… Sunia nie miała siły się podnieść. Jej ciało było do granic wychudzone, znajdowało się na nim wiele odleżyn. Sunia załatwiała się pod siebie. Musiała nie wstawać od bardzo, bardzo długiego czasu… Została odebrana przez naszych inspektorów w asyście policji – informuje OTOZ Animals w Elblągu.

Misia, bo takie imię jej nadano, została przetransportowana do lecznicy, a następnie do schroniska, gdzie otrzymała niezbędną pomoc.

– Widzieliśmy już dużo, jednak stan Misi „rozwalił” nas na łopatki… Jak można skazać jakąkolwiek istotę na takie cierpienie? Jak można zaniedbać psa do takiego stanu?! – piszą elbląscy Animalsi. – Rokowania są ostrożne, ale będziemy walczyć o życie i zdrowie Misi… Potrzebna jest nam jednak Wasza pomoc.

fot. OTOZ Animals w Elblągu.

Dzisiaj Misia jedzie do całodobowej kliniki na dalszą diagnozę. Koszty leczenia i rekonwalescencji są duże. Każdy z nas może pomóc i wesprzeć walkę o życie pieska.

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg

Nr konta: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

PayPal: elblag.schronisko@otoz.pl

z dopiskiem „dla Misi”.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register