Więcej dzięki promocji

Ludzie bardzo często chcą kupować rzeczy, nie tylko, by je mieć, ale dla własnego użytku, np. sprzęt RTV/AGD, bądź też ubrania, lecz brakuje im często na to funduszy, dlatego z pomocą przychodzą rabaty lub kody promocyjne na dane artykuły.

Dobrym przykładem mogą być specjalne dni lub nawet tygodnie poświęcone promocjom, np. Black Friday, Black Week oraz Cyber Monday. Lecz istnieją różne, specjalne, obniżki cenowe, podlegające wyłącznie danym produktom np. Likwidacja sklepu z ubraniami, gdzie artykuły są przecenione o 70%, ponieważ sklep jest zamykany do odwołania. Czasami pojawiają się okazje np. premiera jakiegoś filmu, w tym przypadku za miesiąc w kinach odbędzie się premiera Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie, dlatego teraz miesiąc przed premierą są obniżki cenowe na artykuły związane z marką Gwiezdne Wojny – gadżety, figurki, gry, ogólny merch dla fanów.

Okazje te pojawią się dość sporadycznie, dlatego warto jest z nich korzystać. Odniosę się znów do popularnych filmów i marek ostatnich lat, parę dni temu wyszła gra na podstawie popularnej marki, i z kodem promocyjnym cenowo z 200 złotych na premierę, można ją kupić za 40% tej kwoty, czyli 159 złotych. Okazja ta jest czasowa, ponieważ trwa ona jedynie do 30 Listopada.

Często zdarza się tak, że rzeczy, które są dostępne w internecie oraz w sklepach dostępnych w twoim mieście, istnieje ogromna przepaść cenowa. W sieci pojawiła się ostatnio marka z odkurzaczami, po dość niskich cenach, które z rabatami przygotowanymi od producentów są one jeszcze tańsze, a w sklepach stacjonarnych ceny te potrafią osiągnąć kosmiczne kwoty np. Internet – 149.50 za odkurzacz, a Sklep stacjonarny – 289.90. Rabaty oraz promocje, są bardzo zakorzenione w ludzkiej psychice, ponieważ wiele, ale to bardzo wiele produktów, które nas otaczają, gdyby nie były przecenione, bądź też nie były z jakimkolwiek kodem rabatowym, to moglibyśmy o nim sobie po prostu pomarzyć, bo byłby za drogi na naszą kieszeń.

Polacy uwielbiają promocje nie tylko na ubrania, jedzenie czy nawet na sprzęt RTV/AGD, uwielbiają też związane z budowlanką, np. Promocja na gips, na tapety lub farbę naścienną. W teraźniejszych czasach panuje walka sklepów osiedlowych z wielkimi supermarketami, w których w teorii znajduje się wszystko i wszystko się da kupić. Jest to po części prawda, supermarkety są co prawda ogromne w porównaniu z osiedlowymi, lecz artykuły są takie same, często różnią się tylko ceną i ich ilością przypadającą na sklep i market.

Dlatego też warto jest korzystać z rabatów, kodów promocyjnych i promocji, jeśli tylko nada się okazja. Nie tylko powodują one obniżkę cenową, lecz powodują ten produkt „rzadkim”, ponieważ bardzo często taka okazja się nie trafia przykładowo promocja Konsoli do Gier, teraz kosztuje ona, powiedzmy 1500 złotych, a w promocji 3 lata temu z okazji 10 lecia marki, kosztowała ona 999 złotych. W internecie, jak i w sklepach wielobranżowych kod promocyjne potrafią uratować ludzi chorych przed wyjściem z domu. Przykładowo w tych czasach osoby zamawiają jedzenie przez internet, bo jest tak po prostu szybciej i wygodniej i powszechne są kody promocyjne na jedzenie np. na zestaw pizza + 2 butelki napoju gazowanego. Jest to bardzo przydatne np. na imprezy.

Artykuł może zawierać treści komercyjne.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register