Większa oferta dla rodzin w Ogrodach

Pod koniec sierpnia w centrum handlowym Ogrody otworzył się salon 5.10.15 – popularny sklep z ubraniami dla dzieci od urodzenia do 12 lat. Tym samym Ogrody stały się miejscem z jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą dla rodzin.

W Ogrodach stawiamy na rodziny z dziećmi – ma to odzwierciedlenie w organizowanych przez nas wydarzeniach, ofercie gastronomicznej i rozrywkowej oraz oczywiście zakupowej – mówi Agnieszka Muż, Senior Asset Manager CPI Property Group, właściciela Ogrodów.

Sklep 5.10.15 to kolejny lokal w Ogrodach z pełną ofertą ubraniową dla dzieci. Można tu kupić odzież dla niemowlaków, małych dzieci i młodzieży, a także zabawki, akcesoria szkolne i dodatki. Podobną ofertę w Ogrodach mają sklepy Smyk i Coccodrillo – marki skupione na potrzebach najmłodszych klientów.

Atrakcyjne produkty dla rodzin i dzieci mają również sklepy: Pepco, TK MAXX, Empik czy hipermarket Carrefour.

W Ogrodach nie brakuje też rozrywki dla dzieci i tym samym odpoczynku dla rodziców. Dużą popularnością cieszą się nasza sala zabaw Kinderplaneta oraz salon gier Fun Park. W ofercie gastronomicznej mamy kilka kawiarni, w których rodziny chętnie korzystają z oferty deserowej – mówi Sandra Gieda, marketing manager galerii.

Centrum handlowe Ogrody jest w trakcie przebudowy, która ma podnieść komfort klientów w różnych obszarach. Szczególnie skorzystają z tego rodziny z dziećmi, dla których zaplanowany jest szereg udogodnień. Przy ścianie dekoracyjnej na parterze powstanie strefa zabawy dla maluchów i odpoczynku dla opiekunów, natomiast w powiększonej strefie restauracyjnej pojawi się kącik zabaw oraz specjalne miejsce do przygotowywania posiłków dla małych dzieci.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register