Wiosna zaprasza Was na bieg na orientację

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wespół z MOSiR-em zapraszają w dniu 07.04.2018r. /sobota/ na VII rundę IX Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację.

Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na wiosenny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Do zobaczenia będą już na pewno pierwsze zawilce. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT.

Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie.

Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl.

Organizatorzy.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register