Wokalistka z Elbląga poszkodowana w wypadku. Koncert się nie odbył

Marta Gałuszewska odniosła obrażenia w wypadku samochodowym, jadąc na koncert do Kętrzyna. Na szczęście nic groźnego się nie stało. Występ został jednak odwołany.

Do wypadku doszło 25 sierpnia br., w drodze do Kętrzyna. O tym, że wokalistka na koncert nie dojedzie poinformowano na jej oficjalnym koncie na facebooku.

„W dniu dzisiejszym samochód Marty i jej zespołu wziął udział w zdarzeniu drogowym. Z przykrością informujemy, że w związku z koniecznością odbycia niezbędnych badań lekarskich zaplanowany na dziś wieczór koncert w Kętrzynie nie odbędzie się. Będziemy informować o stanie zdrowia Artystki na bieżąco”.

Wokalistka dzień później poinformowała, że nikomu nic groźnego się nie stało.

„Wzruszyliście mnie niesamowicie, dziękuję za tak wielkie wsparcie od Was! Jesteśmy poobijani ale cali. Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia z Hubertem pomimo tak złej pogody, dla mnie to prawdziwy cud. Do Kętrzyna nie udało nam się dojechać, chociaż bardzo chcieliśmy, ale ja już jestem w drodze do Kielc z Kush Kush i nie możemy się doczekać występu” – napisała na swoim koncie na facebooku Marta Gałuszewska.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register