Wózki Cybex – połączenie piękna i wygody

Każdy rodzic od wózka oczekuje przede wszystkim wygody użytkowania i funkcjonalności. Bardzo ważny jest również wygląd spacerówki. Firmie Cybex udaje się tworzyć wózki, które łączą wszystkie te cechy.

Cybex to produkty wysokiej jakości, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, nie tracąc przy tym na wyglądzie estetycznym. Właśnie te cechy wyróżniają wózki i budują popularność marki. Producent podzielił swój asortyment na trzy kolekcje, które różnią się grupą docelową oraz ilością funkcji: Cybex Platinum, Gold i Silver. W skład każdej kolekcji wchodzą spacerówki i wózki wielofunkcyjne, które zachwycają mnogością tapicerek, funkcji i wyglądem zewnętrznym.

Cybex Platinum

Jest to najwyższa kolekcja, w skład której wchodzą wyłącznie luksusowe produkty. W ich projektowanie zaangażowani byli światowej sławy projektanci mody. Wózki Cybex Platinum to aktualnie trzy modele wózków 3w1 przeznaczonych dla dzieci od urodzenia, aż do 22 kilogramów: PRIAM, e-PRIAM oraz MIOS.

Priam to wózek spacerowy, który po dokupieniu gondoli oraz pasującego fotelika 0-13 kg staje się kompletnym zestawem podróżnym. Dzięki pełnej i dobrej amortyzacji oraz żelowym kołom nadaje się na spacery po każdym terenie, również nieutwardzonym. W kolekcji z 2020 roku model Priam otrzymał nowy kształt gondoli – wersja LUX została zaokrąglona, wyposażona w uchwyt do przenoszenia znajdujący się w budce i większy panel wentylacyjny. Gondola została wyścielona pikowanym materiałem z bawełny najwyższej jakości. Nowością jest również Gondola Lite Cot, której możemy używać razem ze spacerówką już od urodzenia do 9 kilogramów. Mamy możliwość złożenia jej wraz z siedziskiem.

Model e-PRIAM to spacerówka, która posiada wszystkie funkcje Priam, ale napędzana jest silnikiem, który wspomaga pchanie wózka. Premierę miał w 2019 roku i posiada możliwość montażu gondoli LUX i LITE podobnie jak standardowa wersja.

MIOS natomiast oferuje nam składanie jedną ręką, leciutką ramę, ale i rączkę z regulacją wysokości. Model ten jest niesłychanie lekki, gdyż waży raptem 9 kilogramów i mierzy 50 centymetrów szerokości sprawiając, że jest idealnym towarzyszem dla rodziców mieszkających w wielkim mieście. Gondola Lite Cot również pasuje do stelaża MIOSa. Wózek jest kompatybilny z nosidełkami Cybex.

Cybex w roku 2020 proponuje nam także nowe odcienie tapicerki. Priam dostępny jest w aż 11, a Mios w 10 różnych kolorach tapicerek. W połączeniu z 3 różnymi stelażami daje to dowolność w skonstruowaniu spersonalizowanego zestawu podróżnego.

Cybex Gold

Gold to kolekcja ze średniej półki cenowej. Wysoka jakość produktów i atrakcyjna cena zachęcają do zainteresowania się asortymentem z tej linii. Jest ona nieco bardziej rozbudowana od Platinium, bowiem w jej skład wchodzi aż 10 wersji wózków.

Na szczególną uwagę zasługuje seria Balios S, która w roku 2020 powiększyła się o nowy model Balios S Lux. Spacerówka przeznaczona jest dla dzieci do 22 kilogramów. Dostępna jest z czarną lub aluminiową ramą, do której można dopasować gondolę lub fotelik niemowlęcy. Stelaż składa się z zamontowanym siedziskiem, co pozwala na oszczędność miejsca w samochodzie lub mieszkaniu.

Wózki Cybex z serii Gold ostatnio powiększyły się o model Melio Carbon. Nowoczesna, a zarazem kompaktowa spacerówka, która doskonale spisze się w czasie wakacji lub podróżą samolotem. Przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych miesięcy życia aż do 22 kilogramów. Charakteryzuje się wygodnym siedziskiem, dużą budką, odwracanym siedziskiem i regulowanym oparciem. Wózek ten można rozszerzyć do zestawu 3w1 montując na jego stelaż fotelik samochodowy, gondolę Melio S lub  Cocoon S, czyli tzw. miękką gondolę. Model ten występuje wyłącznie w jednym kolorze – Deep Black.

Cybex Silver

Linia produktów Cybex Silver składa się z dwóch modeli – Balios M oraz Agis M-Air4. Jest to kolekcja budżetowa, która zachowuje najwyższą możliwą jakość przy zachowaniu niskiej ceny. Obie spacerówki są przeznaczone na płaski teren i miejskie chodniki. Posiadają podstawowe funkcje i akcesoria, które pozwalają na komfortowe i bezpieczne spacery.

Wózki Cybex to gwarancja jakości i nowoczesnego designu. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że marka jest niezwykle popularna i cieszy się zaufaniem rodziców na całym świecie, w tym celebrytów i gwiazd show biznesu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register