Wyjął portfel i…wypadła marihuana

O tym, że lepiej nie nosić marihuany w portfelu przekonał się jeden z mieszkańców Elbląga. Kiedy policjanci poprosili go o pokazanie dokumentów mężczyzna sięgnął po portfel i…oczom funkcjonariuszy pokazało się zawiniątko z zielonym suszem.

Dość nietypową sytuację mieli policjanci przeprowadzający wczoraj kontrolę drogową. Pewien mężczyzna, poproszony o prawo jazdy wyjął portfel, z którego wypadło foliowe zawiniątko z zielonym suszem. W chwili zatrzymania był również pod wpływem narkotyku.
23-letni mężczyzna został zatrzymany po kontroli drogowej, która miała miejsce wczoraj przy ul. Warszawskiej.

– Około godziny 12.00 policjanci zatrzymali opla tigrę, którym kierował 23-latek. Mężczyzna sprawiał wrażenie odurzonego i to wykazał policyjny tester. Dodatkowo, gdy funkcjonariusze poprosili go o prawo jazdy mężczyzna sięgnął po portfel. W trakcie wyjmowania dokumentu, z portfela wypadł mu… foliowy woreczek z zawartością suszu – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. – Po sprawdzeniu suszu testerem, okazało się, że jest to marihuana. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Zatrzymano również jego prawo jazdy.

Teraz odpowie przed sądem za kierowanie autem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register