Wykorzystał trzynastolatkę. Teraz siedzi w areszcie

Szeroko zakrojone działania policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletniej poniżej 15 roku życia. Mężczyzna wykorzystał fakt, że małoletnia uciekła z domu rodzinnego i doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej. 28-latek został już tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ochoty poszukiwali 13-letniej dziewczynki, która uciekła z domu rodzinnego. Pracując nad sprawą, zatrzymali 28-letniego mężczyznę, w mieszkaniu którego znaleziono poszukiwaną. Zatrzymany podejrzany jest o jej wykorzystywanie seksualne.

Sygnał o ewentualnym miejscu, gdzie może przebywać dziewczynka, ochoccy policjanci otrzymali kilka dni temu. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania na Mokotowie, w lokalu oprócz zaginionej, nikogo nie było. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Trafili na jego trop w podwarszawskim Raszynie.

Po powrocie do domu rodzinnego, dziewczynka zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało. Wówczas na jaw wyszły okoliczności jej pobytu w mieszkaniu mężczyzny.

Dalsze czynności z zatrzymanym mężczyzną wykonywali już mokotowscy policjanci. Decyzją sądu 28-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz za wszystkie czyny, których się dopuścił, może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register